Wiele osób już od wczesnego dzieciństwa marzy o pracy w transporcie. Kiedy z czasem zrozumiemy, że praca ta nie jest tylko dostarczaniem towarów z miejsca na miejsce, ale też dzięki niej, możemy nieść pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Połączenie marzeń z dzieciństwa z chęcią pomocy sprawiła, że założenie firmy, która zajmuje się obsługą drogową zdarzeń – stała się faktem. Jako fanatycy motoryzacji postanowiliśmy dać Wam wyjątkowe usługi w zakresie profesjonalnej pomocy drogowej i obsługi wypadków na terenie Niemiec.

Pracujemy z najlepszymi

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że oprócz nowoczesnego sprzętu (o którym jeszcze wspomnę), bardzo istotną kwestią jest współpraca z najlepszymi firmami na rynku. Niemiecki Motoexpert jest naszym partnerem już od lat. Nasz partner działa na rynku już od roku 1993r i posiada szeroki wachlarz usług. Dzięki tej kooperacji możemy Wam zapewnić nie tylko sprawne holowanie uszkodzonego auta, ale też zapewnić profesjonalną szybką pomoc prawną, neutralizujemy skutki wypadku i jeśli zachodzi taka potrzeba, wzywamy odpowiednie służby drogowe. Wszystko z myślą o Waszym bezpieczeństwie, które dla nas jest najważniejsze.

Kiedy będziemy Wam potrzebni?

Jeśli już zdarzy się Wam nieprzewidziana sytuacja na drodze, awaria pojazdu, stłuczka, a Wy spieszycie się akurat na ważne wydarzenie w życiu, albo zwyczajnie chcecie jak najszybciej dotrzeć do celu – wzywajcie naszą ekipę. Obsługa wypadków i wszelkiej maści problemów technicznych na drodze to nasza specjalność. Jeśli na trasie auto odmówi nam posłuszeństwa, to najlepszym wyjściem jest wezwać naszą pomoc drogową. W tym celu zanim jeszcze wyruszycie w drogę do naszego zachodniego sąsiada, warto zapisać sobie kontakt do nas, aby później, gdy emocje będą brały górę wiedzieć, gdzie poprosić o fachową pomoc. Nasze działanie nie ogranicza się tylko do holowania auta z terenu Niemiec do Polski. Wraz z naszym partnerem strategicznym, możemy Wam pomóc w późniejszej pomocy odszkodowawczej za zaistniałe zdarzenie, odpowiednio zabezpieczymy samochód, oraz zajmiemy się pełną opieką prawną tak, abyście spokojnie mogli ochłonąć i nie martwić się o swoje dalsze losy. Uszkodzone auto przewozimy bezpiecznie do Polski.

Na lawecie z Berlina do Polski

Nasz obszar działania obejmuje głównie: Berlin, Magdeburg, Hamburg, Dortmund i inne. Oczywiście w razie potrzeby możemy udzielić pomocy, holować samochód z dowolnej miejscowości w Niemczech. Wystarczy do nas zadzwonić i wszystkie szczegóły zostaną ustalone z konsultantem w trakcie rozmowy. Później już na miejscu kierowca ustali z Wami miejsce przewiezienia auta. Może to być warsztat wskazany przez naszą firmę, ale również i Państwa. Tutaj wybór należy do Was. Teraz już macie pewność, że wycieczka do Berlina uda się nawet wtedy, jeśli pojawią się nie przewidziane sytuacje na drodze. Obsługa wypadków to nasza specjalność.

Jak to wygląda w praktyce? Auto pomoc

Nasza działalność opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, dlatego pomagamy Wam również w z organizowaniu transportu powrotnego dla pasażerów. Jeśli potrzebujecie samochód zastępczy to jak najbardziej, taka opcja również istnieje. Gdy Wy wracacie już bezpiecznie do Polski nasi pracownicy wciągają uszkodzony pojazd na lawetę. Jest to czynność, która wymaga obecności dwóch osób. Jedna obsługuje jak pojazd wjeżdża na rampę i sprawdza, czy wszystko przebiega bez zarzutu. Jest to ważne, ponieważ w trakcie tego procesu można dodatkowo uszkodzić auto a tego byśmy nie chcieli. Drugi pracownik jest w aucie i o ile to możliwe, kieruje pojazdem. Najazd wykonywany jest tą osią nad którą znajduje się silnik. Przed mocowaniem auta na lawecie zaznaczamy miejsca, w których powinny znajdować się koła (przednie i tylne). Pasy mocujące zakładamy na 4 koła co zapewnia bezpieczny transport. Sposób mocowania pojazdu na lawecie jest po części regulowany prawem. Ustawowo wymagane jest, by rzeczywista masa przyczepy nie przekraczała masy pojazdu ciągnącego. Zaletą korzystania z oferty naszej firmy jest to, że firma bierze pełną odpowiedzialność za samochód klienta, a w tym za ewentualne zdarzenia w czasie transportu. Firma ma ubezpieczenie, co zwiększa bezpieczeństwo po obu stronach. W tym wypadku wystarczy tylko skontaktować się z firmą, umówić w określonym miejscu i oczekiwać na lawetę. Resztą zajmujemy się już my. Tym bardziej, gdy taka pomoc jest potrzebna w jednym z dużych miast. Berlin to ogromna aglomeracja. Nasi kierowcy znają doskonale miasta niemieckie i potrafią sprawnie Wam pomóc.

Obsługa wypadków, którą Wam oferujemy, jest nie tylko profesjonalna, ale również i tania. Koszt takiej pomocy jest uzależniony od wielu czynników. Większość kwoty pokrywa się polisy ubezpieczeniowej sprawcy wypadku, dlatego nie musicie martwić się o kwestie finansowe. Pamiętajcie jednak, że wszystko zależy od konkretnego zdarzenia. Właśnie po to szkolimy się każdego roku, podnosimy swoje kompetencje, aby świadczyć Wam usługi na najwyższym, europejskim poziomie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jeśli będziecie na terenie Niemiec i zdarzy się nieprzewidziane zdarzenie na drodze. Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Zadzwoń po pomoc teraz

Kliknij w przycisk aby wybrać numer