Potrzebujesz lawety w Berlinie i odholowania uszkodzonego samochodu do Polski? Pomoc drogowa jest blisko, pracuje przez całą dobę 360 dni w roku, wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu i czekać na przyjazd lawety. Berlin jest jednym z wielu miast obsługiwanych przez naszą firmę świadczącą pomoc na drodze dla polskich kierowców. Na wsparcie mogą również liczyć użytkownicy niemieckich dróg w Hanowerze, Magdeburgu, Frankfurcie nad Menem, Hamburgu, Dortmundzie i Monachium. Skorzystanie z profesjonalnej pomocy w korzystnej cenie jest dużym wsparciem dla kierowców, którzy uczestniczyli w zdarzeniu drogowym.

Usługa holowania lawetą – Berlin

Po przyjęciu zgłoszenia natychmiast wysyłamy lawetę, Berlin leży niedaleko od miejsca postoju pojazdu, dlatego ratunek nadejdzie szybko. Nasza firma świadcząca pomoc drogową obsługuje także tereny przygraniczne, w pobliżu takich miast jak: Słubice i Świecko. Każdy kierowca biorący udział w wypadku w Niemczech na takich autostradach jak: A1, A2, A4, A5, A7, A9, A10, A12, A13, A14, A15, A19, A20, A21, A24, A38, A72, A93, nie zostanie bez wsparcia, laweta przyjedzie najszybciej jak to możliwe.

Lawety w Berlinie przewożą wszystkie pojazdy bez względu na stan techniczny, usługa obejmuje auta osobowe, pojazdy dostawcze o dopuszczalnej masie do 3,5 tony. A także samochody terenowe, vany, auta sportowe, przyczepy kempingowe, quady i motocykle, jak również traktory i różne maszyny rolnicze. Holowanie lawetą dotyczy transportu pojazdów z całego terytorium Niemiec do Polski. Kierowca po przybyciu na miejsce zdarzenia, ustawi samochód na lawecie, zabezpieczy i bezpiecznie dostarczy auto pod wskazany adres w Polsce.

Laweta w Berlinie to tylko jedna z podstawowych usług świadczonych przez polską pomoc drogową

Podróżując po Niemczech warto mieć w swojej komórce zapisany numer telefonu z adnotacją laweta-Berlin. Dzięki temu w różnych nieprzewidzianych sytuacjach zdarzających się na drodze będzie można uzyskać wszechstronne wsparcie. Oprócz odholowania pojazdu do Polski można skorzystać także z innych usług:

  • Naprawa samochodu na poboczu w przypadku usterki takiej jak: przepalona żarówka w reflektorze, uszkodzenie koła itp.
  • Wydostanie samochodu z rowu, zaspy
  • Dowóz paliwa do baku
  • Dowóz płynów technicznych: olej, płyn do spryskiwaczy, płyn do chłodnicy
  • Awaryjne uruchomienie pojazdu w przypadku rozładowania akumulatora
  • Awaryjne otwieranie drzwi samochodowych
  • Przewiezienie auta do warsztatu.

Atuty korzystania z pomocy firmy świadczącej usługi – laweta Berlin

Nasza firma wynajmująca lawetę w Berlinie obsługuje różne zdarzenia na drodze, oferując likwidację skutków wypadku zaistniałego na danej trasie. Korzystając z polskiej pomocy drogowej, kierowca poniesie dużo mniejsze koszty niż w przypadku usług świadczonych przez niemiecką firmę. Również naprawa niesprawnego auta będzie wiązała się z niższymi kosztami, ponieważ takie usługi w Niemczech są drogie. W sytuacji, gdy właściciel samochodu chce kontynuować podróż i pozostawić swój pojazd w warsztacie niedaleko przejścia granicznego po polskiej stronie lub zdecyduje się przetransportować go Polski, nasza pomoc drogowa będzie służyła pomocą w załatwieniu auta zastępczego.

Często koszt takiej usługi jest ponoszony przez sprawcę wypadku z jego OC, więc jeżeli kierowca jest ofiarą zdarzenia, nie będzie płacił za usługę. Laweta z Berlina może również zapewnić przewóz do Polski kierowcy i jego pasażerów. Naprawy przeprowadzane w warsztacie samochodowym w Świecku lub Słubicach przywrócą pełną sprawność auta i kierowca będzie mógł kontynuować podróż. Jeżeli właściciel samochodu będzie chciał skorzystać z pomocy prawnika, będzie miał taką możliwość, ponieważ nasza firma współpracuje z kancelarią prawną. Pomoże uzyskać odszkodowanie i zwrot kosztów poniesionych wskutek wypadku rogowego.

Dlaczego warto postawić na współpracę z polską firmą wynajmującą lawetę - Berlin?

Nasza firma świadcząca usługę przewozu samochodu lawetą w Belinie posiada doświadczenie w wykonywaniu takich czynności oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do obsługi holownika oraz napraw niesprawnych samochodów. Zadowolenie klientów jest najlepszym świadectwem i rekomendacją naszej firmy, która gwarantuje rzetelne i sumienne wykonanie zobowiązań. Wszyscy pracownicy zdają sobie sprawę, że bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego podchodzą z wielką dbałością do powierzonych samochodów. Jeżeli ktoś poszukuje taniej lawety w Berlinie, warto skontaktować się z nami, udzielimy szybkiej pomocy w trudnej sytuacji na niemieckich drogach.

Nasza firma pomocy drogowej posiada zawsze sprawne lawety, które docierają na czas na miejsce wypadku, mechanicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt i narzędzia, dzięki czemu samochody naprawiane są szybko. Nie ma takiej awarii, której nie potrafiliby usunąć, powierzając swój pojazd w dobre ręce można liczyć na wysokiej jakości usługę. Posiadamy atrakcyjne ceny i podchodzimy do każdego klienta oraz jego problemu indywidualnie. Aby nie czekać w nieskończoność na pomoc, można zadzwonić po lawetę z Berlina.

Zadzwoń po lawetę teraz

Kliknij w przycisk aby wybrać numer