Niejednokrotnie słyszymy o nieszczęśliwych sytuacjach, w których ktoś potrzebuje pomocy drogowej. Często dzieje się tak niestety podczas dłuższych tras. Z tego powodu oferujemy profesjonalne usługi holownicze na trasie Berlin - Polska. Pomoc drogowa w Niemczech, a szczególnie na autostradach wygląda troszkę inaczej, aniżeli w Polsce. Osoby, które podejmują się tej usługi bez jakiegokolwiek doświadczenia mogą narazić nas na dodatkowe koszta oraz niepotrzebne bezpieczeństwo. Z tego względu warto wybrać doświadczonych usługodawców, dzięki temu zaoszczędzimy pieniądze i unikniemy zbędnych nerwów.

Holowanie samochodu Berlin - Polska

Swoje usługi świadczymy na terenie całych Niemiec, a w szczególności w terenie Berlina i okolic. Oprócz podstawowych usług takich holowanie, wykonujemy również wiele pobocznych czynności, które pomogą rozwiązać Państwa problem. W ramach naszych usług:

 • holujemy pojazdy do najbliższego warsztatu bądź do Polski,
 • dostarczamy paliwo dokładnie pod wskazane miejsce,
 • wymieniamy koła w samochodzie,
 • uruchamiamy samochody z rozładowanym akumulatorem,
 • wykonujemy doraźne naprawy mechaniczne,
 • zajmujemy się wymianą uszkodzonych oraz przepalonych żarówek,
 • wykonujemy doraźną diagnostykę komputerową.

Oczywiście nie są to wszystkie usługi, które wykonujemy, ale w ramach szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny. Warto wspomnieć, że zajmujemy się przewozem oraz holowaniem praktycznie każdego typu pojazdów. Niezależnie od tego czy potrzebujesz pomocy w sprawie auta typu sedan, kombi, hatchback czy VAN, my i tak Ci pomożemy. Nasze usługi są praktycznie nieograniczone. Zajmujemy się również transportem pojazdów zabytkowych, sportowych, terenowych, a nawet limuzyn. Tak naprawdę nasze możliwości są nieograniczone.

Jeżeli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych usług to możecie liczyć na wiele udogodnień. Mianowicie świadczymy nasze usługi 24/7 co oznacza, że możecie skontaktować z nami o każdej porze dnia i nocy. Oprócz tego jesteśmy gwarantem szybkiej i kompleksowej pomocy i obsługi w przypadki jakiejkolwiek awarii bądź kolizji. Oczywiście należy również wiedzieć, że oferujemy bardzo konkurencyjne ceny rynku względem innych firm.

Profesjonalna pomoc drogowa na trasie Berlin - Polska

Holowanie Berlin Polska – jeśli uszkodzony pojazd wymaga naprawy w warsztacie samochodowym, oferujemy usługi holowania auta z Berlina do Polski. Warto pamiętać, że naprawa rozbitego lub w inny sposób uszkodzonego auta w niemieckim warsztacie samochodowym może być niezwykle kosztowna, dlatego taki samochód warto odholować do Polski. Holowanie z Berlina do Polski nie zajmie wiele czasu, a koszt takiej usługi może zostać pokryty przez ubezpieczenie.

Holowanie samochodu z takich miast jak Berlin czy Hanower to usługa realizowana codziennie, 24h na dobę. Jako profesjonalna pomoc drogowa z Berlina, prócz usługi holowania samochodu, oferujemy również możliwość przewiezienia kierowcy i jego pasażerów do kraju, ewentualnie pomożemy w wynajęciu przez kierowcę samochodu zastępczego, tak by mógł kontynuować wcześniej rozpoczętą podróż.

Na uwadze należy mieć również to, że zebrane dotąd doświadczenie pozwala nam oferować w pełni bezpieczne usługi. Jeżeli miejsce usterki znajduje się na autostradzie, to trzeba pamiętać o odpowiednim jego zabezpieczeniu. Stąd nasza profesjonalna pomoc holowania może okazać się bardzo przydatna. W szybki oraz prosty sposób wykonamy swoją usługę z zachowaniem wszelkich wymaganych procedur.

Ogólnie o pomocy drogowej

Wbrew pozorom pomoc drogowa jest stosunkowo często usługą, której potrzebują klienci. Otóż nawet drobna awaria potrafi spowodować niezdolność do kontynuowania dalszej jazdy. W takim przypadku musimy skorzystać tylko i wyłącznie z usługi holowania. Klienci, którzy potrzebują naszej pomocy często borykają się ze standardowymi problemami, które uniemożliwiają im dalszą jazdę. Są to m.in.:

 • brak paliwa,
 • uszkodzona opona,
 • brak doładowania,
 • poważniejsza awaria wynikająca np. z niezdolności dalszej pracy silnika.

Jak widać na pozór błahe sprawy potrafią narobić wiele problemów. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nasza firma, która od wielu lat specjalizuje się w tego typu sytuacjach. Jako pomoc drogowa czasami jesteśmy wzywani nawet do awarii w postaci zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie. W takiej sytuacji również oferujemy usługi awaryjnego otwierania zamków w samochodzie.

Oczywiście jednym z podstawowych sprzętów, które wykorzystujemy w ramach holowania jest laweta. W naszym przypadku posiadamy szeroką flotę nowoczesnych pojazdów, które poradzą sobie z każdym zadaniem. Nawet największe pojazdy nie stanowią dla nas żadnego problemu podczas holowania. Stąd mamy pewność, że oferowane przez nas usługi holownicze na trasie Berlin - Polska są jednymi z najlepszych, które obecnie są oferowane na rynku. Lata doświadczeń oraz wiedza z branży pozwala nam przezwyciężać nawet najtrudniejsze sytuacje.

Pewność rzetelnie wykonanej usługi

Oferując swoją pomoc w holowaniu pojazdów na terenie Niemiec i Polski jesteśmy święcie przekonani o swoich mocnych stronach. Nasza załoga składa się z doświadczonych osób, którym przyszło już holować samochody z najróżniejszych zakątków świata. Od wielu lat zajmujemy się tylko i wyłącznie pomocą drogową, dzięki czemu potrafimy indywidualnie podejść do każdego problemu. Nie ma co ukrywać, że na rynku znajduje się wiele konkurencyjnych firm, jednak nie zawsze są one w stanie pomóc w odpowiedni sposób.

Decydując się na usługi naszej firmy, mają Państwo pewność rzetelnie wykonanej usługi od A do Z. Nasi doświadczeni kierowcy są praktycznie niezastąpieni w tego typu sytuacjach. Co więcej posiadają oni również lata doświadczeń w branży, co przekłada się również posiadanie specjalistycznej wiedzy. Owa wiedza niejednokrotnie może się przydać i np. rozwiązać problem od razu miejscu. Oprócz tego

Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne jak i np. komisy samochodowe. Niezależnie od tego czy samochód wymaga holowania za sprawą uszkodzenia czy jedynie w celu przetransportowania go z miejsca na miejsce, my i tak jesteśmy w stanie zająć się tą sprawą. Rzetelnie wykonujemy swoje usługi biorąc pod uwagę najmniejsze szczegóły.

Zadzwoń po holowanie

Kliknij w przycisk aby wybrać numer